The store will not work correctly when cookies are disabled.
- Vaste, lage verzendkosten van &euro 9,85
- Levertijd 1 tot 4 werkdagen, mits op voorraad
- Uitstekende klantenservice
- Elders goedkoper? Bel ons!
-
Vaste, lage verzendkosten van &euro 9,85
Levertijd 1 tot 4 werkdagen, mits op voorraad
-
Uitstekende klantenservice
Elders goedkoper? Bel ons!
- Vaste, lage verzendkosten van € 9,85-
- Levertijd 1 tot 4 werkdagen, mits op voorraad
- Uitstekende klantenservice
- Elders goedkoper? Bel ons!
-
Vaste, lage verzendkosten van € 9,85
Levertijd 1 tot 4 werkdagen, mits op voorraad
Uitstekende klantenservice
Elders goedkoper? Bel ons!
Bartscher | Warmhoudvitrine, "Deli I"
Artikelnummer
BS-306053
Beschikbaarheid:
Op voorraad
609,-
Adviesprijs
457,- Onze prijs
U bespaart 152,-
2
Jaar Fabrieksgarantie
Incl. BTW:
552,97
Meer informatie
Afmetingen
|
Breedte / lengte
|
660 mm |
|
Diepte
|
470 mm |
|
Hoogte
|
640 mm |
|
Netto gewicht
|
35 kg |
Meer informatie
Kenmerken
|
Merk
|
Bartscher |
|
EAN
|
4015613437743 |
|
Garantie
|
2 jaar fabrieksgarantie |
| Aansluitwaarde | 1.84 kW |
|---|
| Aantal planchetten | 3 |
|---|
| Besturing | Toggle |
|---|
| Binnenverlichting | Ja |
|---|
| Breedte planchet boven | 580 mm |
|---|
| Breedte planchet in het midden | 580 mm |
|---|
| Breedte planchet onder | 580 mm |
|---|
| Controlelampje | Opwarmen, Aan/Uit |
|---|
| Deursoort | Schuifdeur(en) |
|---|
| Diepte planchet boven | 275 mm |
|---|
| Diepte planchet in het midden | 298 mm |
|---|
| Diepte planchet onder | 318 mm |
|---|
| Digitaal display | Nee |
|---|
| Frequentie | 50 Hz |
|---|
| Inhoud | 110 liter |
|---|
| Kleur | Grijs |
|---|
| Materiaal | Staal, Gelakt, Verchroomd |
|---|
| Planchetten in hoogte verstelbaar | Ja |
|---|
| Positie van de deur | Aan beide zijden |
|---|
| Soort beglazing | Beglazing rondom |
|---|
| Soort planchetten | Rooster, vernikkeld |
|---|
| Spanning | 230 V |
|---|
| Temperatuurbereik tot | 90 °C |
|---|
| Temperatuurbereik van | 30 °C |
|---|
| Temperatuurregeling | Thermostatisch |
|---|
| Veiligheidsglas | Ja |
|---|
| Verlichting | Afzonderlijk schakelbaar |
|---|
| Verwarmingssoort | Droog verwarmd |
|---|
| Voorruit | Ingeklemd / in frame |
|---|
| Waterschaal voor luchtbevochtiging | Ja |