Zacht opwarmen en warmhouden van voedsel door middel van het waterbadprincipe. De bain-marie hotpot is ideaal voor delicate gerechten zoals sauzen, soepen of stoofschotels. De hoogwaardige inzetpannen van roestvrij staal kunnen elk 6,5 liter bevatten en zijn voor een eenvoudige reiniging uitneembaar.
Bartscher | Bain-Marie Hotpot, 2x pan, 6,5 L
Adviesprijs
357,- Onze prijs
U bespaart 118,-
2
Jaar Fabrieksgarantie
Incl. BTW:
431,97
- Elders goedkoper? Bel ons! 020 - 240 66 20.
- Verzending: Gratis binnen Nederland vanaf €250,-
- Levertijd: 1 tot 4 werkdagen, mits op voorraad
- Bij vragen, direct contact met één van onze medewerkers
Alles over dit product:
Productomschrijving
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| EAN | 4015613520636 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Aansluitwaarde | 0.4 kW |
| Aantal inzetpannen | 2, afzonderlijk regelbaar |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Inhoud, elk | 6,5 liter |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Spanning | 230 V |
| Temperatuurbereik tot | 95 °C |
| Temperatuurbereik van | 35 °C |
| Datasheet | Download » |
|---|---|
| Gebruikshandleiding | Download » |
| Explosietekening | Download » |
| Schakelschema | Download » |
Hotpots en Sauzenverwarmers
Gerelateerde producten
Alternatieve Hotpots en Sauzenverwarmers
Bartscher | Bain-Marie Hotpot, 4x pan, 3,5 L
635,-
Art. nr: BS-608035
Adviesprijs
477,- Onze prijs
Op voorraad
Bereila | Sauzenbar verwarmd 2-delig met 1 NEOdis dispenser en 1 deksel - 11002000
760,-
Art. nr: BR-11002000
Adviesprijs
722,- Onze prijs
Op voorraad
Bereila | Sauzenbar verwarmd 2-delig met 2 NEOdis dispensers - 11002020
935,-
Art. nr: BR-11002020
Adviesprijs
889,- Onze prijs
Op voorraad
RVS
Max Pro | sauzen warmer m/dispenser
645,-
Art. nr: EMGA-921462
Adviesprijs
542,- Onze prijs
Op voorraad
Meer Hotpots en Sauzenverwarmers van Bartscher
Bartscher | Bain-Marie Hotpot, 1x pan, 3,5 L
295,-
Art. nr: BS-605035
Adviesprijs
221,25 Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Bain-Marie Hotpot, 1x pan, 6,5 L
315,-
Art. nr: BS-605065
Adviesprijs
236,25 Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Bain-Marie Hotpot, 2x pan, 3,5 L
425,-
Art. nr: BS-606035
Adviesprijs
319,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Bain-Marie Hotpot, 3x pan, 3,5 L
555,-
Art. nr: BS-607035
Adviesprijs
417,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Bain-Marie Hotpot, 4x pan, 3,5 L
635,-
Art. nr: BS-608035
Adviesprijs
477,- Onze prijs
Op voorraad





