2 bakkamers voor telkens 1 pizza met een diameter van max. 35 mm. Beide bakkamers van de pizzaoven Mini 2 zijn uitgerust met een bodem van hittebestendige steen, boven-/onderwarmte tot 300 °C en een eigen timer.
Bartscher | Pizzaoven Mini 2, 2 bakruimten
Adviesprijs
599,- Onze prijs
U bespaart 199,-
2
Jaar Fabrieksgarantie
Incl. BTW:
724,79
- Elders goedkoper? Bel ons! 020 - 240 66 20.
- Verzending: Gratis binnen Nederland vanaf €250,-
- Levertijd: 1 tot 4 werkdagen, mits op voorraad
- Bij vragen, direct contact met één van onze medewerkers
Alles over dit product:
Productomschrijving
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| EAN | 4015613491714 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Aansluitwaarde | 2.7 kW |
| Aantal bakkamers | 2 |
| Apparaataansluiting | Gereed voor aansluiting |
| Binnenverlichting | Nee |
| Boven-/onderwarmte afzonderlijk regelbaar | Nee |
| Breedte inwendig | 410 mm |
| Diepte inwendig | 370 mm |
| Eigenschappen | Timer: Naar keuze 0 - 15 minuten of continubedrijf |
| Frequentie | 50 Hz |
| Hoogte inwendig | 90 mm |
| Kijkvenster | Nee |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Materiaal bakkamer | Bodem van hittebestendige steen |
| Ovenfuncties | Boven-/onderwarmte |
| Pizza-opnamecapaciteit | 2 pizza's Ø 35 cm (2 x 1 pizza) |
| Spanning | 230 V |
| Temperatuuraanduiding | Analoog |
| Temperatuurbereik tot | 300 °C |
| Temperatuurbereik van | 50 °C |
| Timer | Ja |
| Datasheet | Download » |
|---|---|
| Gebruikshandleiding | Download » |
| Explosietekening | Download » |
| Schakelschema | Download » |
Pizza ovens
Alternatieve Pizza ovens
Bartscher | Pizzaoven "Mini Plus 2"
1.498,-
Art. nr: BS-203535
Adviesprijs
1.124,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Pizzaoven CT 100, 1BK 610x610
1.198,-
Art. nr: BS-2002010
Adviesprijs
899,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Pizzaoven ET 105, 1BK 1050x1050
2.898,-
Art. nr: BS-2002150
Adviesprijs
2.174,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Pizzaoven ET 205, 2BK 1050x1050
4.998,-
Art. nr: BS-2002170
Adviesprijs
3.749,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Pizzaoven NT 622VS
2.609,-
Art. nr: BS-2002094
Adviesprijs
1.957,- Onze prijs
Op voorraad
Meer Pizza ovens van Bartscher
Bartscher | Doorloop-pizzaoven 3600TB10
959,-
Art. nr: BS-2002203
Adviesprijs
720,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Pizzaoven "Mini Plus 2"
1.498,-
Art. nr: BS-203535
Adviesprijs
1.124,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Pizzaoven CT 100, 1BK 610x610
1.198,-
Art. nr: BS-2002010
Adviesprijs
899,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Pizzaoven ET 105, 1BK 1050x1050
2.898,-
Art. nr: BS-2002150
Adviesprijs
2.174,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Pizzaoven ET 205, 2BK 1050x1050
4.998,-
Art. nr: BS-2002170
Adviesprijs
3.749,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Pizzaoven Mini 1, 1 bakruimte
539,-
Art. nr: BS-203510
Adviesprijs
405,- Onze prijs
Op voorraad







