| Merk | Bartscher |
|---|---|
| EAN | 4015613523705 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Breedte transportvlak | 560 mm |
| Diameter wielen | 125 mm |
| Diepte transportvlak | 940 mm |
| Draagvermogen totaal, max. | 200 kg |
| Leveringstoestand | Bouwset (eenvoudige montage) |
| Materiaal | Chroomnikkelstaal |
| Met greep (grepen) | Ja |
| Toepassingsgebieden | Transporteren |
| Uitvoering | Met transportvlak |
| Zwenkwielen | 2 wielen, 2 zwenkwielen |
| Datasheet | Download » |
|---|---|
| Gebruikshandleiding | Download » |
| Explosietekening | Download » |



















