- Sterke, 2,7mm dikke wand
- Thermisch aluminium tussen 2 lagen RVS voor een gelijkmatige warmteverdeling zonder hotspots
- Slijtvast, hoogglans RVS exterieur met geborsteld interieur
- Geschikt voor alle warmtebronnen, inclusief inductie
- Vaatwasserbestendig
- Geklonken, koelblijvende RVS handvatten
- Deksels worden apart verkocht
- Body: 304 stainless steel (0.4mm), aluminium (1.5mm) and 430 stainless steel (0.6mm)
Vogue | Triwall inductie kookpan 24cm 7Ltr
- Elders goedkoper? Bel ons! 020 - 240 66 20.
- Verzending: Gratis binnen Nederland vanaf €250,-
- Levertijd: 1 tot 4 werkdagen, mits op voorraad
- Bij vragen, direct contact met één van onze medewerkers
Alles over dit product:
Productomschrijving
Materiaal: RVS en aluminium. Afmeting: 24(Ø)cm. Geschikt voor inductie. Deksel: Y425.
| Breedte / lengte | 254 mm |
|---|---|
| Diepte | 160 mm |
| Hoogte | 159 mm |
| Bodem Ø | 240 mm |
| Netto Inhoud | 7 L |
|---|
| Merk | Vogue |
|---|---|
| EAN | 5050984142840 |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | RVS & aluminium |
| Extra info | Materiaal: RVS en aluminium. Afmeting: 24(Ø)cm. Geschikt voor inductie. Deksel: Y425. |
| Afmetingen | 15,95(h) x 24(Ø)cm |
Gerelateerde producten
Meer Kookpannen van Vogue
Vogue | aluminium pan met au bain marie inzet 10Ltr
81,53
Art. nr: GN-K645
Adviesprijs
80,27 Onze prijs
Op voorraad
Vogue | Gietijzeren Kookgerei 3-Delige Set - Oranje
135,13
Art. nr: GN-SA728
Adviesprijs
129,26 Onze prijs
Op voorraad
Vogue | Gietijzeren Kookgerei 3-Delige Set - Rood
139,36
Art. nr: GN-SA727
Adviesprijs
133,30 Onze prijs
Op voorraad





















