- Dankzij de anti-aanbaklaag hoeft u minder olie te gebruiken en hoeft u de pan niet in te branden
- Sterke Teflon Platinum Plus anti-aanbaklaag
- Krasbestendige coating voor een lange levensduur
- Sterk, geklonken handvat zonder kunststof - ovenbestendig
- De aluminium construcite zorgt voor een gelijkmatige warmteverdeling zonder hotspots
- Perfect om een enkel ei te bakken
- Niet geschikt voor inductie
- Let op: niet vaatwasserbestendig
Vogue | Teflon Platinum Plus anti-aanbak mini koekenpan 12cm
- Elders goedkoper? Bel ons! 020 - 240 66 20.
- Verzending: Gratis binnen Nederland vanaf €250,-
- Levertijd: 1 tot 4 werkdagen, mits op voorraad
- Bij vragen, direct contact met één van onze medewerkers
Alles over dit product:
Productomschrijving
Ideaal voor het maken van pannekoeken en blini's, kan ook worden gebruikt voor gebakken eieren en beschuitbollen.
Materiaal: aluminium. Afmeting: 12(Ø)cm.
| Breedte / lengte | 128 mm |
|---|---|
| Diepte | 250 mm |
| Hoogte | 60 mm |
| Bodem Ø | 122 mm |
| Netto Inhoud | 0 L |
|---|
| Merk | Vogue |
|---|---|
| EAN | 5050984014635 |
| Materiaal | Aluminium |
| Extra info | Materiaal: aluminium. Afmeting: 12(Ø)cm. |
| Afmetingen | 6(h) x 12,2(Ø)cm |
Meer Overige pannen van Vogue
Vogue | 3-delige set met steelpan en stomers
114,99
Art. nr: GN-SA616
Adviesprijs
108,50 Onze prijs
Op voorraad
















