- Gastronorm 1/2
- 40mm diep
- Alleen de RVS GN deksels van Vogue zijn geschikt voor deze bak
- Te gebruiken in combinatie met K931 en CB171
Vogue | RVS GN 1/2 bak 40mm
- Elders goedkoper? Bel ons! 020 - 240 66 20.
- Verzending: Gratis binnen Nederland vanaf €250,-
- Levertijd: 1 tot 4 werkdagen, mits op voorraad
- Bij vragen, direct contact met één van onze medewerkers
Alles over dit product:
Productomschrijving
325x265mm.
GN 1/2. 40mm diep. Inhoud: 2,5L.
| Breedte / lengte | 325 mm |
|---|---|
| Diepte | 265 mm |
| Hoogte | 40 mm |
| Merk | Vogue |
|---|---|
| EAN | 5050984023545 |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | RVS 201 |
| Gastronorm maat | 1/2 |
| Extra info | GN 1/2. 40mm diep. Inhoud: 2,5L. |
| Afmetingen | 4(h) x 32,5(b) x 26,5(d)cm |
Gastronormbak RVS
Meer Gastronormbak RVS van Vogue
RVS
Vogue | GN bakken set 10x GN 1/4 (10 stuks)
85,99
Art. nr: GN-S410
Adviesprijs
84,78 Onze prijs
Op voorraad
RVS
Vogue | GN bakken set 5x GN 1/3 en 1x GN 1/2
55,99
Art. nr: GN-S727
Adviesprijs
54,95 Onze prijs
Op voorraad
RVS
Vogue | GN bakken set 7x GN 1/4 (7 stuks)
63,99
Art. nr: GN-S408
Adviesprijs
63,10 Onze prijs
Op voorraad




















