- Standaard 1/3 GN formaat is perfect voor het plaatsen in koelkasten, opserveermiddelen of snelkoelers
- Roestvrij staal biedt uitstekende duurzaamheid voor langdurig gebruik
- Voedselveilig staal maakt het mogelijk om veilig voedsel op te slaan en te koken binnen één enkel vat
- Opstaande buitenrand voor gemakkelijk dragen
- Stapelbaar voor gemakkelijke bulkopslag
- Deksel apart verkocht
- Materiaaldikte: 0.8mm - 20 Gauge
Vogue | roestvrijstalen 1/3 gastronorm bak 100mm
- Elders goedkoper? Bel ons! 020 - 240 66 20.
- Verzending: Gratis binnen Nederland vanaf €250,-
- Levertijd: 1 tot 4 werkdagen, mits op voorraad
- Bij vragen, direct contact met één van onze medewerkers
Alles over dit product:
Productomschrijving
325x176mm.
Capaciteit: 3.7L. Diepte: 100mm
| Breedte / lengte | 325 mm |
|---|---|
| Diepte | 176 mm |
| Hoogte | 100 mm |
| Merk | Vogue |
|---|---|
| EAN | 5050984023620 |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | RVS 201 |
| Gastronorm maat | 1/3 |
| Extra info | Capaciteit: 3.7L. Diepte: 100mm |
| Afmetingen | 10(h) x 32,5(b) x 17,6(d)cm |
Gastronormbak RVS
Meer Gastronormbak RVS van Vogue
RVS
Vogue | GN bakken set 10x GN 1/4 (10 stuks)
92,16
Art. nr: GN-S410
Adviesprijs
90,74 Onze prijs
Op voorraad
RVS
Vogue | GN bakken set 5x GN 1/3 en 1x GN 1/2
51,92
Art. nr: GN-S727
Adviesprijs
51,12 Onze prijs
Op voorraad
RVS
Vogue | GN bakken set 5x GN 1/4 (5 stuks)
52,03
Art. nr: GN-S407
Adviesprijs
51,23 Onze prijs
Op voorraad
RVS
Vogue | GN bakken set 7x GN 1/4 (7 stuks)
69,02
Art. nr: GN-S408
Adviesprijs
67,96 Onze prijs
Op voorraad



















