- Lichtgewicht kunststof blijft koel aanvoelen
- Deksels en bakken zijn vaatwasserbestendig
- Bestand tegen temperaturen van -40°C tot +100°C
- Enkel te gebruiken in combinatie met de polycarbonaat gastronorm bakken van Vogue
Vogue | polycarbonaat deksel met lepeluitsparing GN 1/2
- Elders goedkoper? Bel ons! 020 - 240 66 20.
- Verzending: Gratis binnen Nederland vanaf €250,-
- Levertijd: 1 tot 4 werkdagen, mits op voorraad
- Bij vragen, direct contact met één van onze medewerkers
Alles over dit product:
Productomschrijving
Transparant.
GN 1/2. Transparant. Met lepeluitsparing. 265(b)x325(d)cm.
| Breedte / lengte | 325 mm |
|---|---|
| Diepte | 265 mm |
| Hoogte | 29 mm |
| Merk | Vogue |
|---|---|
| EAN | 5050984030642 |
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | Polycarbonaat |
| Gastronorm maat | 1/2 |
| Temperatuurbereik van | -40 °C |
| Temperatuurbereik tot | 100 °C |
| Extra info | GN 1/2. Transparant. Met lepeluitsparing. 265(b)x325(d)cm. |
| Afmetingen | 32,5(b) x 26,5(d)cm |
| Temperatuur bereik | -40°C tot +100°C |
Deksels en toebehoren
- Categorie
Alternatieve Deksels en toebehoren
Combisteel | Gn deksel polycarbonaat 1/2gn - CMBI-7493.0250
Art. nr: CMBI-7493.0250
10,-
Op voorraad
Combisteel | Gn deksel polycarbonaat 1/3gn - CMBI-7493.0255
Art. nr: CMBI-7493.0255
10,-
Op voorraad





















