- Veilige pasvorm houdt voedsel langer vers
- Helpt het risico op kruisbesmetting tijdens opslag te verminderen
- Polycarbonaat materiaal is zeer duurzaam
- Vaatwasserbestendig voor eenvoudige reiniging
- Transparant materiaal maakt eenvoudige controle en identificatie van de inhoud mogelijk
- Temperatuurbereik -40 tot +100 graden Celsius
- Enkel te gebruiken in combinatie met de polycarbonaat gastronorm bakken van Vogue
Vogue | polycarbonaat 1/2 gastronorm deksel helder
- Elders goedkoper? Bel ons! 020 - 240 66 20.
- Verzending: Gratis binnen Nederland vanaf €250,-
- Levertijd: 1 tot 4 werkdagen, mits op voorraad
- Bij vragen, direct contact met één van onze medewerkers
Alles over dit product:
Productomschrijving
GN 1/2. Halve maat. Helder. 325(B) X 265(D)mm
| Breedte / lengte | 325 mm |
|---|---|
| Diepte | 265 mm |
| Hoogte | 29 mm |
| Merk | Vogue |
|---|---|
| EAN | 5050984030581 |
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | Polycarbonaat |
| Gastronorm maat | 1/2 |
| Extra info | GN 1/2. Halve maat. Helder. 325(B) X 265(D)mm |
| Afmetingen | 32,5(b) x 26,5(d)cm |
Deksels en toebehoren
- Categorie
Alternatieve Deksels en toebehoren
Combisteel | Gn deksel polycarbonaat 1/2gn - CMBI-7493.0250
Art. nr: CMBI-7493.0250
10,-
Op voorraad
Combisteel | Gn deksel polycarbonaat 1/3gn - CMBI-7493.0255
Art. nr: CMBI-7493.0255
10,-
Op voorraad





















