- Zeer duurzaam polycarbonaat blijft koel aanvoelen voor efficiënt gebruik
- Verhoogde rand kan in een buffetrek geplaatst worden
- Hittebestendig voor veiligheid
- Vaatwasmachinebestendig voor een snelle schoonmaak
- Vaatwasmachinebestendig voor eenvoudige reiniging
- Temperatuurbereik -40 tot +100°C
- Transparant voor gemakkelijke identificatie van inhoud
- Versterkte rand voor extra structurele sterkte
- Lichtgewicht en stapelbaar
- Koelkast, vriezer en snelkoeler veilig
Vogue | polycarbonaat 1/1 gastronorm container 200mm transparant
- Elders goedkoper? Bel ons! 020 - 240 66 20.
- Verzending: Gratis binnen Nederland vanaf €250,-
- Levertijd: 1 tot 4 werkdagen, mits op voorraad
- Bij vragen, direct contact met één van onze medewerkers
Alles over dit product:
Productomschrijving
530x325mm.
Capaciteit: 25.6Ltr. GN 1/1. Volledige grootte. Diepte: 200mm
| Breedte / lengte | 530 mm |
|---|---|
| Diepte | 325 mm |
| Hoogte | 200 mm |
| Merk | Vogue |
|---|---|
| EAN | 5050984030406 |
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | Polycarbonaat |
| Gastronorm maat | 1/1 |
| Temperatuurbereik van | -40 °C |
| Temperatuurbereik tot | 100 °C |
| Extra info | Capaciteit: 25.6Ltr. GN 1/1. Volledige grootte. Diepte: 200mm |
| Afmetingen | 20(h) x 53(b) x 32,5(d)cm |
| Temperatuur bereik | -40°C tot +100°C |
Gastronormbak Polycarbonaat
Alternatieve Gastronormbak Polycarbonaat
Combisteel | Gn pan polycarbonaat 1/1gn-150mm - CMBI-7493.0170
Art. nr: CMBI-7493.0170
30,-
Op voorraad




















