- Gastronorm 1/1
- 20mm diep
- Alleen de RVS GN deksels van Vogue zijn geschikt voor deze bak
- Te gebruiken in combinatie met K926 en CB170
Vogue | geperforeerde RVS GN 1/1 bak 20mm
- Elders goedkoper? Bel ons! 020 - 240 66 20.
- Verzending: Gratis binnen Nederland vanaf €250,-
- Levertijd: 1 tot 4 werkdagen, mits op voorraad
- Bij vragen, direct contact met één van onze medewerkers
Alles over dit product:
Productomschrijving
530x325mm.
GN 1/1. 20mm diep. Inhoud: 3L. Geperforeerd.
| Breedte / lengte | 530 mm |
|---|---|
| Diepte | 325 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Netto Inhoud | 3 L |
|---|
| Merk | Vogue |
|---|---|
| EAN | 5050984023385 |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | RVS 201 |
| Gastronorm maat | 1/1 |
| Extra info | GN 1/1. 20mm diep. Inhoud: 3L. Geperforeerd. |
| Afmetingen | 2(h) x 53(b) x 32,5(d)cm |
| Gebruikshandleiding | Download » |
|---|
Gastronormbak Geperforeerd
- Categorie
-
- Gastronormbak Cambro
- Gastronormbak Crushed Ice
- Gastronormbak Geëmailleerd
- Gastronormbak Melamine
- Gastronormbak Polycarbonaat
- Gastronormbak Polypropyleen
- Gastronormbak Porselein
- Gastronormbak RVS
- Gastronormbak Tritan (BPA-vrij)
- IJsbakken
- Vleesbakken
- Voedsel- en ingrediëntenbakken
- Overige gastronormbakken






















