- Met geïntegreerde handgrepen
- Niet vaatwasserbestendig
Vogue | extra diepe aluminium braadslede 42cm
- Elders goedkoper? Bel ons! 020 - 240 66 20.
- Verzending: Gratis binnen Nederland vanaf €250,-
- Levertijd: 1 tot 4 werkdagen, mits op voorraad
- Bij vragen, direct contact met één van onze medewerkers
Alles over dit product:
Productomschrijving
100mm diepe aluminium braadsledes met geïntegreerde handgrepen.
Materiaal: aluminium. Afmeting: 10(h)x42(b)x30,5(d)cm.
| Breedte / lengte | 420 mm |
|---|---|
| Diepte | 305 mm |
| Hoogte | 100 mm |
| Merk | Vogue |
|---|---|
| EAN | 5050984054129 |
| Materiaal | Aluminium |
| Extra info | Materiaal: aluminium. Afmeting: 10(h)x42(b)x30,5(d)cm. |
| Afmetingen | 10(h) x 42(b) x 30,5(d)cm |
Alternatieve Braadsledes en ovenschalen
Diamond | Kookplaat anti kleef, GN 1/1 h 20 mm | AC/PT1-20
197,-
Art. nr: DIA-AC_PT1-20
Adviesprijs
147,75 Onze prijs
Verwacht: 6 januari
Diamond | Kookplaat anti kleef, GN 1/1 h40 mm | AC/PT1-40
220,-
Art. nr: DIA-AC_PT1-40
Adviesprijs
165,- Onze prijs
Verwacht: 6 januari
Diamond | Kookplaat anti kleef, GN 1/1 h60 mm | AC/PT1-65
228,-
Art. nr: DIA-AC_PT1-65
Adviesprijs
171,- Onze prijs
Verwacht: 6 januari
Meer Braadsledes en ovenschalen van Vogue
Vogue | 2-delige gietijzeren braadpan en ovenschaal set
114,99
Art. nr: GN-SA619
Adviesprijs
108,50 Onze prijs
Verwacht: 6 januari
Vogue | 3-delige set braadpannen en ovenschaal
155,99
Art. nr: GN-SA620
Adviesprijs
147,10 Onze prijs
Verwacht: 6 januari
Vogue | aluminium anti-aanbak braadslede
75,99
Art. nr: GN-S364
Adviesprijs
74,57 Onze prijs
Verwacht: 6 januari
Vogue | rechthoekige gietijzeren ovenschaal oranje 2,8Ltr
Art. nr: GN-GH322
47,99
Verwacht: 6 januari
















