- Gegoten aluminium voor uitstekende geleiding
- Dubbele dikke rand voor duurzaamheid
- Geklonken handgrepen voor comfortabel houvast
- Alleen handwas
- Compatibele deksel apart verkocht -K473
- Koele siliconen handgreep beschikbaar (T372) voor veiligheid
Vogue | aluminium steelpan 12cm
- Elders goedkoper? Bel ons! 020 - 240 66 20.
- Verzending: Gratis binnen Nederland vanaf €250,-
- Levertijd: 1 tot 4 werkdagen, mits op voorraad
- Bij vragen, direct contact met één van onze medewerkers
Alles over dit product:
Productomschrijving
Ideaal voor algemene bereidingen en het koken van sauzen en groenten in het bijzonder.
Afmeting: 12cm. Capaciteit: 700ml. Materiaal: Aluminium. Compatibel met deksel: K473.
| Breedte / lengte | 126 mm |
|---|---|
| Diepte | 280 mm |
| Hoogte | 61 mm |
| Bodem Ø | 120 mm |
| Netto Inhoud | 0 L |
|---|
| Merk | Vogue |
|---|---|
| EAN | 5050984053887 |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Aluminium |
| Extra info | Afmeting: 12cm. Capaciteit: 700ml. Materiaal: Aluminium. Compatibel met deksel: K473. |
| Afmetingen | 6,1(h) x 12(Ø)cm |
Gerelateerde producten
Alternatieve Steelpannen
Combisteel | Steelpan hg z. deksel ø16 2,4l - CMBI-7501.0075
Art. nr: CMBI-7501.0075
30,-
Op voorraad
Combisteel | Steelpan lg z. deksel ø16 1½l - CMBI-7501.0070
Art. nr: CMBI-7501.0070
25,-
Op voorraad
Combisteel | Steelpan lg z. deksel ø20 2½l - CMBI-7501.0080
Art. nr: CMBI-7501.0080
30,-
Op voorraad
Combisteel | Steelpan lg z. deksel ø24 4,7l - CMBI-7501.0090
Art. nr: CMBI-7501.0090
45,-
Op voorraad
Meer Steelpannen van Vogue
Vogue | 3-delige RVS steelpannen set
132,99
Art. nr: GN-SA617
Adviesprijs
125,34 Onze prijs
Op voorraad
Vogue | 3-delige set met steelpan en stomers
114,99
Art. nr: GN-SA616
Adviesprijs
108,50 Onze prijs
Op voorraad


















