- Compact en modern
- Afneembaar met een vochtige doek met zeep
- Inclusief 1 hoes (4 pagina's)
- Uit te breiden met extra hoezen (H600)
Securit | Trendy menumap A4 wijnrood
- Elders goedkoper? Bel ons! 020 - 240 66 20.
- Verzending: Gratis binnen Nederland vanaf €250,-
- Levertijd: 1 tot 4 werkdagen, mits op voorraad
- Bij vragen, direct contact met één van onze medewerkers
Alles over dit product:
Productomschrijving
Collectie hedendaagse menuhouders leverbaar in diverse kleuren en maten. Gemaakt van zacht synthetisch leder, anti-kras en wasbaar met water en zeep. Voorzien van een insert met vier zijden rug aan rug.
H717 | A4 | wijnrood | 1 hoes (4 pagina's)
| Breedte / lengte | 245 mm |
|---|---|
| Diepte | 5 mm |
| Hoogte | 339 mm |
| Merk | Securit |
|---|---|
| EAN | 8717624240560 |
| Kleur | Wijn rood |
| Materiaal | Kunstleer |
| Extra info | H717 | A4 | wijnrood | 1 hoes (4 pagina's) |
| Afmetingen | 33,9(h) x 24,5(b) x 0,5(d)cm |
Alternatieve Menukaarten
Olympia | acaciahouten reserveerbordje en menuhouder (10 stuks)
51,92
Art. nr: GN-CL381
Adviesprijs
51,12 Onze prijs
Op voorraad
Securit | Classic lederstijl 20 sets 4x A4 menukaarten in 1 doos (1 dubbele inleg inbegrepen)
314,25
Art. nr: GN-CU929
Adviesprijs
292,- Onze prijs
Op voorraad
Securit | menumappen set met houten box A4 bruin (20 stuks)
388,72
Art. nr: GN-H762
Adviesprijs
361,- Onze prijs
Op voorraad
Securit | menumappen set met houten box A4 zwart (20 stuks)
383,68
Art. nr: GN-H759
Adviesprijs
356,- Onze prijs
Op voorraad
Meer Menukaarten van Securit
Securit | Classic lederstijl 20 sets 4x A4 menukaarten in 1 doos (1 dubbele inleg inbegrepen)
314,25
Art. nr: GN-CU929
Adviesprijs
292,- Onze prijs
Op voorraad
Securit | menumappen set met houten box A4 bruin (20 stuks)
388,72
Art. nr: GN-H762
Adviesprijs
361,- Onze prijs
Op voorraad
Securit | menumappen set met houten box A4 zwart (20 stuks)
383,68
Art. nr: GN-H759
Adviesprijs
356,- Onze prijs
Op voorraad












