- Perfect om uw menu op een nette, moderne manier te presenteren
- Inclusief 2 insteekhoezen (4 pagina's)
Securit | menumap hout A4 zwart
- Elders goedkoper? Bel ons! 020 - 240 66 20.
- Verzending: Gratis binnen Nederland vanaf €250,-
- Levertijd: 1 tot 4 werkdagen, mits op voorraad
- Bij vragen, direct contact met één van onze medewerkers
Alles over dit product:
Productomschrijving
Attractieve en stijlvolle menuhouders met een houten rug voor een originele presentatie. Beschikbaar in 2 kleuren met 2 insteekhoezen, vier bladzijden. Extra insteekhoezen apart verkrijgbaar.
Formaat: A4. 2 insteekhoezen (4 pagina's)
| Breedte / lengte | 260 mm |
|---|---|
| Diepte | 20 mm |
| Hoogte | 320 mm |
| Merk | Securit |
|---|---|
| EAN | 8717624240409 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Hout |
| Extra info | Formaat: A4. 2 insteekhoezen (4 pagina's) |
| Afmetingen | 32(h) x 26(b) x 2(d)cm |
Alternatieve Menukaarten
Olympia | acaciahouten reserveerbordje en menuhouder (10 stuks)
55,99
Art. nr: GN-CL381
Adviesprijs
54,95 Onze prijs
Op voorraad
Securit | Classic lederstijl 20 sets 4x A4 menukaarten in 1 doos (1 dubbele inleg inbegrepen)
291,99
Art. nr: GN-CU929
Adviesprijs
275,- Onze prijs
Op voorraad
Securit | menumappen set met houten box A4 bruin (20 stuks)
390,99
Art. nr: GN-H762
Adviesprijs
358,- Onze prijs
Op voorraad
Securit | menumappen set met houten box A4 zwart (20 stuks)
385,99
Art. nr: GN-H759
Adviesprijs
354,- Onze prijs
Op voorraad
Meer Menukaarten van Securit
Securit | Classic lederstijl 20 sets 4x A4 menukaarten in 1 doos (1 dubbele inleg inbegrepen)
291,99
Art. nr: GN-CU929
Adviesprijs
275,- Onze prijs
Op voorraad
Securit | menumappen set met houten box A4 bruin (20 stuks)
390,99
Art. nr: GN-H762
Adviesprijs
358,- Onze prijs
Op voorraad
Securit | menumappen set met houten box A4 zwart (20 stuks)
385,99
Art. nr: GN-H759
Adviesprijs
354,- Onze prijs
Op voorraad










