- Vaatwasserbestendig
Matfer Bourgeat | RVS GN1/1 braadslede 5,5cm diep
- Elders goedkoper? Bel ons! 020 - 240 66 20.
- Verzending: Gratis binnen Nederland vanaf €250,-
- Levertijd: 1 tot 4 werkdagen, mits op voorraad
- Bij vragen, direct contact met één van onze medewerkers
Alles over dit product:
Productomschrijving
Zware kwaliteit RVS. 325x530mm.
Materiaal: RVS. Afmeting: 5,5(h)x32,5(b)x53(d)cm.
| Breedte / lengte | 325 mm |
|---|---|
| Diepte | 530 mm |
| Hoogte | 58 mm |
| Merk | Matfer Bourgeat |
|---|---|
| EAN | 3109617491052 |
| Materiaal | RVS |
| Extra info | Materiaal: RVS. Afmeting: 5,5(h)x32,5(b)x53(d)cm. |
| Afmetingen | 32,5 x 53cm en 5,5cm diep |
Gastronormbak RVS
Alternatieve Gastronormbak RVS
Bereila | Losse roestvaststalen 6L container voor Combiset NEOdis 6L - 40600002
Art. nr: BR-40600002
117,-
Uit het assortiment
Diamond | Gastoronom bak in inox h200mm - cap.58,4L. | 2/1-200
154,-
Art. nr: DIA-2_1-200
Adviesprijs
115,50 Onze prijs
Uit het assortiment
Diamond | Gastronorm bak 1/1 h100 mm | 1/1-100
105,-
Art. nr: DIA-1_1-100
Adviesprijs
78,75 Onze prijs
Uit het assortiment
Diamond | Gastronorm bak 1/1 h150 mm | 1/1-150
118,-
Art. nr: DIA-1_1-150
Adviesprijs
88,50 Onze prijs
Uit het assortiment
Diamond | Gastronorm bak 1/1 h20 mm | 1/1-20
92,-
Art. nr: DIA-1_1-20
Adviesprijs
78,20 Onze prijs
Uit het assortiment
Diamond | Gastronorm bak 1/1 h200 mm | 1/1-200
128,-
Art. nr: DIA-1_1-200
Adviesprijs
96,- Onze prijs
Uit het assortiment
Diamond | Gastronorm bak 1/1 h40 mm | 1/1-40
97,-
Art. nr: DIA-1_1-40
Adviesprijs
82,45 Onze prijs
Uit het assortiment
Meer Gastronormbak RVS van Matfer Bourgeat
RVS
Matfer Bourgeat | RVS geperforeerde GN 1/1 bak 100mm diep
68,99
Art. nr: GN-K141
Adviesprijs
68,04 Onze prijs
Uit het assortiment
RVS
Matfer Bourgeat | RVS GN 1/1 bak 200mm
115,99
Art. nr: GN-K046
Adviesprijs
114,04 Onze prijs
Uit het assortiment












