- RVS 304
- Verstevigde randen
- Stapelbaar
- Alleen de GN deksels van Gastro M zijn geschikt voor deze bak
- Te gebruiken in combinatie met deksels GR746, GR753 en GR759
Gastro M | RVS GN 1/1 bak 20cm diep
- Elders goedkoper? Bel ons! 020 - 240 66 20.
- Verzending: Gratis binnen Nederland vanaf €250,-
- Levertijd: 1 tot 4 werkdagen, mits op voorraad
- Bij vragen, direct contact met één van onze medewerkers
Alles over dit product:
Productomschrijving
325x530mm.
GN 1/1. 20cm diep. Inhoud: 30L.
| Breedte / lengte | 530 mm |
|---|---|
| Diepte | 325 mm |
| Hoogte | 200 mm |
| Netto Inhoud | 30 L |
|---|
| Merk | Gastro M |
|---|---|
| EAN | 8054615820579 |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | RVS 304 |
| Gastronorm maat | 1/1 |
| Extra info | GN 1/1. 20cm diep. Inhoud: 30L. |
| Afmetingen | 20(h) x 53(b) x 32,5(d)cm |
Gastronormbak RVS
Alternatieve Gastronormbak RVS
Bereila | Losse roestvaststalen 6L container voor Combiset NEOdis 6L - 40600002
Art. nr: BR-40600002
117,-
Op voorraad
Diamond | Gastoronom bak in inox h200mm - cap.58,4L. | 2/1-200
154,-
Art. nr: DIA-2_1-200
Adviesprijs
115,50 Onze prijs
Op voorraad
Diamond | Gastronorm bak 1/1 h100 mm | 1/1-100
105,-
Art. nr: DIA-1_1-100
Adviesprijs
78,75 Onze prijs
Op voorraad
Diamond | Gastronorm bak 1/1 h150 mm | 1/1-150
118,-
Art. nr: DIA-1_1-150
Adviesprijs
88,50 Onze prijs
Op voorraad
Meer Gastronormbak RVS van Gastro M
RVS
Gastro M | RVS GN 1/1 bak 15cm diep
50,99
Art. nr: GN-GR727
Adviesprijs
50,05 Onze prijs
Op voorraad


















