- RVS behuizing
- 2x 10 liter
- Ingebouwde aftapkraan
- Traploos thermostatisch instelbaar
- Veiligheidsthermostaat
- Koude zone
Gastro M | 700 elektrische friteuse 2x 10Ltr 70/80 FRE
| Breedte / lengte | 800 mm |
|---|---|
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Capaciteit | 2 10L |
|---|
| Merk | Gastro M |
|---|---|
| EAN | 5050984693052 |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | RVS |
| Afgegeven vermogen | 18000 Watt |
| Extra info | 2x10L |
| Afmetingen | 85(h)x80(b)x70(d)cm |
| Soort vermogen | Elektrisch |
| Gebruikshandleiding | Download » |
|---|---|
| Explosietekening | Download » |













