- RVS behuizing
- Piëzo-ontsteking
- Ingebouwde lekbak
- Thermostatisch instelbaar
- Gelijkmatige verhitting
- Op aanvraag verkrijgbaar in propaan uitvoering
- Plaat is gemaakt van FE 510 ferritisch staal
- Dikte bakplaat: 10mm
Gastro M | 650 gladde gas bakplaat 60/70 FTG gladde plaat
- Elders goedkoper? Bel ons! 020 - 240 66 20.
- Verzending: Gratis binnen Nederland vanaf €250,-
- Levertijd: 1 tot 4 werkdagen, mits op voorraad
- Bij vragen, direct contact met één van onze medewerkers
Alles over dit product:
Productomschrijving
Bakplaat met glad geslepen bakoppervlak. Korte verhittingstijd, piëzo-ontsteking, ingebouwde lekbak, thermostatisch instelbaar per zone en thermostatische veiligheidsklep. Eenvoudig te reinigen.
Vermogen: 5,7kW. Gladde bakplaat. Aardgas.
| Breedte / lengte | 400 mm |
|---|---|
| Diepte | 650 mm |
| Hoogte | 280 mm |
| Energie aansluiting | Aardgas |
|---|
| Merk | Gastro M |
|---|---|
| EAN | 5050984693861 |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | RVS |
| Afgegeven vermogen | 5700 Watt |
| Extra info | Vermogen: 5,7kW. Gladde bakplaat. Aardgas. |
| Afmetingen | 28(h)x40(b)x65(d)cm |
| Soort vermogen | Aardgas |
| Gebruikshandleiding | Download » |
|---|---|
| Explosietekening | Download » |
Alternatieve Tafelmodel Grills en Bakplaten
Bartscher | Grillplaat 600, B400, glad
2.298,-
Art. nr: BS-132115
Adviesprijs
1.724,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Grillplaat 600, B600, 1/2-1/2
2.439,-
Art. nr: BS-132255
Adviesprijs
1.830,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Grillplaat 600, B600, glad, HV
2.829,-
Art. nr: BS-132125
Adviesprijs
2.122,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Grillplaat 650 400E-G
2.549,-
Art. nr: BS-115308
Adviesprijs
1.912,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Grillplaat 650 400G-G
2.819,-
Art. nr: BS-1152473
Adviesprijs
2.115,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Grillplaat 650 600E-G
3.419,-
Art. nr: BS-115309
Adviesprijs
2.565,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Grillplaat 650 600E-GR
3.569,-
Art. nr: BS-115320
Adviesprijs
2.677,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Grillplaat 650 600G-G
3.998,-
Art. nr: BS-1152483
Adviesprijs
2.999,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Grillplaat 900 E400 G
3.329,-
Art. nr: BS-299001
Adviesprijs
2.497,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Grillplaat 900 E800 G
4.839,-
Art. nr: BS-299510
Adviesprijs
3.630,- Onze prijs
Op voorraad
Meer Tafelmodel Grills en Bakplaten van Gastro M
RVS
Gastro M | 600 elektrische bakplaat 60/30 FTE gladde plaat
855,99
Art. nr: GN-GN021
Adviesprijs
809,- Onze prijs
Op voorraad
RVS
Gastro M | 600 elektrische bakplaat 60/30 FTRE geribbelde plaat
1.152,99
Art. nr: GN-GN022
Adviesprijs
1.052,- Onze prijs
Op voorraad
RVS
Gastro M | 600 elektrische bakplaat 60/60 FTRE 2/3 glad 1/3 geribbeld
1.327,99
Art. nr: GN-GN027
Adviesprijs
1.193,- Onze prijs
Op voorraad
RVS
Gastro M | 600 gas bakplaat 60/30 FTG gladde plaat
899,99
Art. nr: GN-GN020
Adviesprijs
835,- Onze prijs
Op voorraad
Gastro M | 600 gas bakplaat 60/60 FTG gladde plaat
1.359,99
Art. nr: GN-GL904
Adviesprijs
1.221,- Onze prijs
Op voorraad
RVS
Gastro M | 600 gas bakplaat 60/60 FTRG 2/3 glad 1/3 geribbeld
1.505,99
Art. nr: GN-GN025
Adviesprijs
1.352,- Onze prijs
Op voorraad
RVS
Gastro M | 650 elektrische bakplaat 65/40 FTRE geribbelde plaat
1.076,99
Art. nr: GN-GN058
Adviesprijs
967,- Onze prijs
Op voorraad
RVS
Gastro M | 650 elektrische bakplaat 65/70 FTRE 2/3 glad 1/3 geribbeld
1.641,99
Art. nr: GN-GN061
Adviesprijs
1.475,- Onze prijs
Op voorraad
RVS
Gastro M | 650 gas bakplaat 65/40 FTRG een gepolijste chroomplaat
1.139,99
Art. nr: GN-GN057
Adviesprijs
1.024,- Onze prijs
Op voorraad
RVS
Gastro M | 650 gas bakplaat 65/70 FTG gladde plaat
1.369,99
Art. nr: GN-GN059
Adviesprijs
1.230,- Onze prijs
Op voorraad
RVS
Gastro M | 650 gas bakplaat 65/70 FTG-CR gladde verchroomde plaat
2.185,99
Art. nr: GN-GN060
Adviesprijs
1.963,- Onze prijs
Op voorraad