The store will not work correctly when cookies are disabled.
- Vaste, lage verzendkosten van &euro 9,85
- Levertijd 1 tot 4 werkdagen, mits op voorraad
- Uitstekende klantenservice
- Elders goedkoper? Bel ons!
-
Vaste, lage verzendkosten van &euro 9,85
Levertijd 1 tot 4 werkdagen, mits op voorraad
-
Uitstekende klantenservice
Elders goedkoper? Bel ons!
- Vaste, lage verzendkosten van € 9,85-
- Levertijd 1 tot 4 werkdagen, mits op voorraad
- Uitstekende klantenservice
- Elders goedkoper? Bel ons!
-
Vaste, lage verzendkosten van € 9,85
Levertijd 1 tot 4 werkdagen, mits op voorraad
Uitstekende klantenservice
Elders goedkoper? Bel ons!
Bartscher | Warmtestraler ST2000 E
Artikelnummer
BS-825207
Beschikbaarheid:
Op voorraad
2
Jaar Fabrieksgarantie
Incl. BTW:
114,95
Meer informatie
Afmetingen
|
Breedte / lengte
|
550 mm |
|
Diepte
|
500 mm |
|
Hoogte
|
2100 mm |
|
Netto gewicht
|
11 kg |
Meer informatie
Kenmerken
|
Merk
|
Bartscher |
|
EAN
|
4015613500249 |
|
Garantie
|
2 jaar fabrieksgarantie |
| Aansluitwaarde | 2 kW |
|---|
| Aantal verwarmingsniveaus | 3 |
|---|
| Beschermingssoort | IPX4 |
|---|
| Besturing | Trekschakelaar |
|---|
| Digitaal display | Nee |
|---|
| Frequentie | 50 Hz |
|---|
| In hoogte verstelbaar tot | 2100 mm |
|---|
| In hoogte verstelbaar van | 1800 mm |
|---|
| Inzetbaar in | Buiten |
|---|
| Kabel | Uitgang boven aan de straler, Lengte circa 7 meter |
|---|
| Spanning | 230 V |
|---|
| Uitvoering | Standapparaat |
|---|
| Verwarmingsbuizen | 1 x 2 kW |
|---|
| Voeten in hoogte verstelbaar | Ja |
|---|
| Warmtebron | Kwarts-warmtestraler |
|---|
| Werkingsmodus | Elektro |