The store will not work correctly when cookies are disabled.
- Vaste, lage verzendkosten van &euro 9,85
- Levertijd 1 tot 4 werkdagen, mits op voorraad
- Uitstekende klantenservice
- Elders goedkoper? Bel ons!
-
Vaste, lage verzendkosten van &euro 9,85
Levertijd 1 tot 4 werkdagen, mits op voorraad
-
Uitstekende klantenservice
Elders goedkoper? Bel ons!
- Vaste, lage verzendkosten van € 9,85-
- Levertijd 1 tot 4 werkdagen, mits op voorraad
- Uitstekende klantenservice
- Elders goedkoper? Bel ons!
-
Vaste, lage verzendkosten van € 9,85
Levertijd 1 tot 4 werkdagen, mits op voorraad
Uitstekende klantenservice
Elders goedkoper? Bel ons!
Bartscher | Vaatkorvenwagen TGS100
Artikelnummer
BS-300143
Beschikbaarheid:
Langere levertijd
165,-
Adviesprijs
123,75 Onze prijs
U bespaart 25%
2
Jaar Fabrieksgarantie
Incl. BTW:
149,74
Meer informatie
Afmetingen
|
Breedte / lengte
|
515 mm |
|
Diepte
|
640 mm |
|
Hoogte
|
925 mm |
|
Netto gewicht
|
11 kg |
Meer informatie
Kenmerken
|
Merk
|
Bartscher |
|
EAN
|
4015613523712 |
|
Garantie
|
2 jaar fabrieksgarantie |
| Breedte transportvlak | 513 mm |
|---|
| Diameter wielen | 100 mm |
|---|
| Diepte transportvlak | 583 mm |
|---|
| Draagvermogen totaal, max. | 120 kg |
|---|
| Leveringstoestand | Bouwset (eenvoudige montage) |
|---|
| Materiaal | Chroomnikkelstaal |
|---|
| Met greep (grepen) | Ja |
|---|
| Opstaande rand | Rondom |
|---|
| Toepassingsgebieden | Transporteren, Serveren |
|---|
| Uitvoering | Met transportvlak |
|---|
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen |
Transport- en Regaalwagens