The store will not work correctly when cookies are disabled.
- Vaste, lage verzendkosten van &euro 9,85
- Levertijd 1 tot 4 werkdagen, mits op voorraad
- Uitstekende klantenservice
- Elders goedkoper? Bel ons!
-
Vaste, lage verzendkosten van &euro 9,85
Levertijd 1 tot 4 werkdagen, mits op voorraad
-
Uitstekende klantenservice
Elders goedkoper? Bel ons!
- Vaste, lage verzendkosten van € 9,85-
- Levertijd 1 tot 4 werkdagen, mits op voorraad
- Uitstekende klantenservice
- Elders goedkoper? Bel ons!
-
Vaste, lage verzendkosten van € 9,85
Levertijd 1 tot 4 werkdagen, mits op voorraad
Uitstekende klantenservice
Elders goedkoper? Bel ons!
Bartscher | Serveerwagen TS200
Artikelnummer
BS-A300062
Beschikbaarheid:
Op voorraad
135,-
Adviesprijs
101,25 Onze prijs
U bespaart 25%
2
Jaar Fabrieksgarantie
Incl. BTW:
122,51
Meer informatie
Afmetingen
|
Breedte / lengte
|
920 mm |
|
Diepte
|
600 mm |
|
Hoogte
|
945 mm |
|
Netto gewicht
|
13 kg |
Meer informatie
Kenmerken
|
Merk
|
Bartscher |
|
EAN
|
4015613433509 |
|
Garantie
|
2 jaar fabrieksgarantie |
| Aantal schappen | 2 |
|---|
| Afruimbak | Nee |
|---|
| Afstand tussen de schappen | 570 mm |
|---|
| Bekleding | Nee |
|---|
| Breedte schappen | 830 mm |
|---|
| Diameter wielen | 100 mm |
|---|
| Diepte schappen | 510 mm |
|---|
| Draagvermogen per schap, max. | 30 kg |
|---|
| Draagvermogen totaal, max. | 60 kg |
|---|
| Kleur | Zilver |
|---|
| Leveringstoestand | Bouwset (eenvoudige montage) |
|---|
| Materiaal | Chroomnikkelstaal |
|---|
| Met greep (grepen) | Ja |
|---|
| Toepassingsgebieden | Transporteren, Serveren |
|---|
| Uitvoering | Draagbladen |
|---|
| Wielbuffer | 4 stuks, kunststof |
|---|
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen, 2 met rem |