The store will not work correctly when cookies are disabled.
- Vaste, lage verzendkosten van &euro 9,85
- Levertijd 1 tot 4 werkdagen, mits op voorraad
- Uitstekende klantenservice
- Elders goedkoper? Bel ons!
-
Vaste, lage verzendkosten van &euro 9,85
Levertijd 1 tot 4 werkdagen, mits op voorraad
-
Uitstekende klantenservice
Elders goedkoper? Bel ons!
- Vaste, lage verzendkosten van € 9,85-
- Levertijd 1 tot 4 werkdagen, mits op voorraad
- Uitstekende klantenservice
- Elders goedkoper? Bel ons!
-
Vaste, lage verzendkosten van € 9,85
Levertijd 1 tot 4 werkdagen, mits op voorraad
Uitstekende klantenservice
Elders goedkoper? Bel ons!
Bartscher | Pastakoker 1 korf, 7L, TA
Artikelnummer
BS-132260
Beschikbaarheid:
Op voorraad
489,-
Adviesprijs
367,- Onze prijs
U bespaart 122,-
2
Jaar Fabrieksgarantie
Incl. BTW:
444,07
Meer informatie
Afmetingen
|
Breedte / lengte
|
305 mm |
|
Diepte
|
410 mm |
|
Hoogte
|
315 mm |
|
Netto gewicht
|
9 kg |
Meer informatie
Aansluiting
|
Energie aansluiting
|
Elektrisch |
Meer informatie
Kenmerken
|
Merk
|
Bartscher |
|
EAN
|
4015613584171 |
|
Garantie
|
2 jaar fabrieksgarantie |
| Aansluitwaarde | 3.4 kW |
|---|
| Aantal bakken | 1 |
|---|
| Aantal korven | 1 |
|---|
| Apparaataansluiting | Gereed voor aansluiting |
|---|
| Bakinhoud | 7 liter |
|---|
| Breedte bak | 240 mm |
|---|
| Breedte korf | 210 mm |
|---|
| Diepte bak | 300 mm |
|---|
| Diepte korf | 235 mm |
|---|
| Frequentie | 50 Hz |
|---|
| Hoogte bak | 200 mm |
|---|
| Hoogte korf | 100 mm |
|---|
| Inclusief | 1 korf |
|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|
| Spanning | 230 V |
|---|
| Temperatuurbereik tot | 110 °C |
|---|
| Type | Tafelapparaat |
|---|
| Voeten in hoogte verstelbaar | Nee |
|---|
| Werkingsmodus | Elektro |