Serie 650 - Een kookserie voor de profi-keuken. Hij onderscheidt zich door optimaal gebruik van energie, krachtige apparaten en een groot reinigingsgemak. Door het modulaire ontwerp is hij eenvoudig te combineren en variabel in de de opstelling. De apparaatopbouw is compleet chroomnikkelstaal 18/10.
Bartscher | Lavasteengrill Gas 650, B400
Adviesprijs
1.912,- Onze prijs
U bespaart 637,-
2
Jaar Fabrieksgarantie
Incl. BTW:
2.313,52
- Elders goedkoper? Bel ons! 020 - 240 66 20.
- Verzending: Gratis binnen Nederland vanaf €250,-
- Levertijd: 1 tot 4 werkdagen, mits op voorraad
- Bij vragen, direct contact met één van onze medewerkers
Alles over dit product:
Productomschrijving
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Serie | 650 |
| EAN | 4015613549040 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Aansluitwaarde | 7 kW |
| Aantal grillvakken | 1 |
| Aantal verwarmingszones | 1 |
| Breedte grilloppervlak | 330 mm |
| Diepte grilloppervlak | 580 mm |
| Gassoort | Vloeibaar gas, Aardgasmondstukken zijn bijgevoegd |
| Grillrooster in hoogte verstelbaar | Nee |
| Inclusief | Lavastenen voor eerste vulling, 1 vetopvangbak, uitneembaar, Spatrand |
| Materiaal | CNS 18/10 |
| Ontstekingssoort | Piëzo-ontsteking |
| Serie | 650 |
| Type | Tafelapparaat |
| Vulhoeveelheid lavastenen | 6 kg |
| Datasheet | Download » |
|---|---|
| Gebruikshandleiding | Download » |
| Explosietekening | Download » |
Kooklijn 650
- Categorie
Alternatieve Kooklijn 650
Bartscher | El. fornuis 650, B700, 4-pits, EO
3.898,-
Art. nr: BS-115058
Adviesprijs
2.924,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Elektr. fornuis 650, B700, 4 velden, EBO
4.998,-
Art. nr: BS-115059
Adviesprijs
3.749,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Gas friteuse 650, 2x8L, TG
4.698,-
Art. nr: BS-1152113
Adviesprijs
3.524,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Inductiefornuis 1 FL, 650, B400
5.998,-
Art. nr: BS-115090
Adviesprijs
4.499,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Inductiewok 650, B400, 5kW
6.698,-
Art. nr: BS-115099
Adviesprijs
5.024,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Lavasteengrill Gas 650, B800
3.498,-
Art. nr: BS-1151593
Adviesprijs
2.624,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Multibraadslede 650, B400, TA, OO
4.098,-
Art. nr: BS-115155
Adviesprijs
3.074,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Multibraadslede 650, B600, TA
4.949,-
Art. nr: BS-115157
Adviesprijs
3.712,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Roostergrill, elektrisch 650, B800, TG
4.498,-
Art. nr: BS-115141
Adviesprijs
3.374,- Onze prijs
Op voorraad
Meer Kooklijn 650 van Bartscher
Bartscher | Bain-Marie 650, B400, 1/1GN
1.679,-
Art. nr: BS-115111
Adviesprijs
1.260,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Bain-Marie 650, B600, 1/1GN+ 2x1/4
2.149,-
Art. nr: BS-115112
Adviesprijs
1.612,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Deur 650, B400, universeel
298,-
Art. nr: BS-112025
Adviesprijs
223,50 Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Deur 650, B600, universeel
339,-
Art. nr: BS-112026
Adviesprijs
255,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | El. fornuis 650, B400, 2-pits, TA
1.198,-
Art. nr: BS-115005
Adviesprijs
899,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | El. fornuis 650, B700, 4-pits, EO
3.898,-
Art. nr: BS-115058
Adviesprijs
2.924,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | El. fornuis 650, B700, 4-pits, TA
1.798,-
Art. nr: BS-115007
Adviesprijs
1.349,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Elektr. fornuis 650, B700, 4 velden, EBO
4.998,-
Art. nr: BS-115059
Adviesprijs
3.749,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Friteuse 650, B600, 2x10L
3.349,-
Art. nr: BS-115205
Adviesprijs
2.512,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Gas friteuse 650, 2x8L, TG
4.698,-
Art. nr: BS-1152113
Adviesprijs
3.524,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Gas friteuse 650, 8L, TG
2.749,-
Art. nr: BS-1152103
Adviesprijs
2.062,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Inductiefornuis 1 FL, 650, B400
5.998,-
Art. nr: BS-115090
Adviesprijs
4.499,- Onze prijs
Op voorraad