The store will not work correctly when cookies are disabled.
- Vaste, lage verzendkosten van &euro 9,85
- Levertijd 1 tot 4 werkdagen, mits op voorraad
- Uitstekende klantenservice
- Elders goedkoper? Bel ons!
-
Vaste, lage verzendkosten van &euro 9,85
Levertijd 1 tot 4 werkdagen, mits op voorraad
-
Uitstekende klantenservice
Elders goedkoper? Bel ons!
- Vaste, lage verzendkosten van € 9,85-
- Levertijd 1 tot 4 werkdagen, mits op voorraad
- Uitstekende klantenservice
- Elders goedkoper? Bel ons!
-
Vaste, lage verzendkosten van € 9,85
Levertijd 1 tot 4 werkdagen, mits op voorraad
Uitstekende klantenservice
Elders goedkoper? Bel ons!
Bartscher | Kippengrill P6
Artikelnummer
BS-215035
Beschikbaarheid:
Op voorraad
2.449,-
Adviesprijs
1.837,- Onze prijs
U bespaart 612,-
2
Jaar Fabrieksgarantie
Incl. BTW:
2.222,77
Meer informatie
Afmetingen
|
Breedte / lengte
|
700 mm |
|
Diepte
|
360 mm |
|
Hoogte
|
530 mm |
|
Netto gewicht
|
31 kg |
Meer informatie
Kenmerken
|
Merk
|
Bartscher |
|
EAN
|
4015613417035 |
|
Garantie
|
2 jaar fabrieksgarantie |
| Aansluitwaarde | 2.8 kW |
|---|
| Aantal spiesen | 2 |
|---|
| Apparaataansluiting | Gereed voor aansluiting |
|---|
| Binnenverlichting | Ja |
|---|
| Frequentie | 50 Hz |
|---|
| Inclusief | 2 spiesen met haken |
|---|
| Materiaal | CNS 18/10 |
|---|
| Opnamecapaciteit | 6 kippen |
|---|
| Spanning | 230 V |
|---|
| Werkingsmodus | Elektro |