Patat, de klassieker onder het frituurgoed, kan natuurlijk altijd. Vanzelfsprekend kan de friteuse MINI II echter ook uitstekend worden gebruikt voor het frituren van andere gerechten zoals wedges, alle soorten nuggets of groente. De reiniging wordt vergemakkelijkt door het uitneembare verwarmingselement.
Bartscher | Friteuse MINI II
- Elders goedkoper? Bel ons! 020 - 240 66 20.
- Verzending: Gratis binnen Nederland vanaf €250,-
- Levertijd: 1 tot 4 werkdagen, mits op voorraad
- Bij vragen, direct contact met één van onze medewerkers
Alles over dit product:
Productomschrijving
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| EAN | 4015613392271 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Aan/Uit-schakelaar | Nee |
| Aansluitwaarde | 2,2 kW |
| Aantal bakken | 1 |
| Aantal korven | 1 |
| Apparaataansluiting | Gereed voor aansluiting |
| Bakinhoud | 4 liter |
| Besturing | Elektronisch, Toggle |
| Breedte bak | 170 mm |
| Breedte korf | 145 mm |
| Controlelampje | Opwarmen |
| Diepte bak | 316 mm |
| Diepte korf | 245 mm |
| Frequentie | 50-60 Hz |
| Hoogte bak | 180 mm |
| Hoogte korf | 110 mm |
| Inclusief | 1 korf, 1 deksel |
| Kleur | Zilvergrijs, Zwart |
| Korfinhoud | 3.6 liter |
| Koudezone | Ja |
| Materiaal | Roestvrij staal, Kunststof |
| Spanning | 230 V |
| Temperatuurbereik tot | 190 °C |
| Temperatuurbereik van | 60 °C |
| Type | Tafelapparaat |
| Veiligheidsthermostaat | Ja |
| Verwarmingselement | Uitneembaar |
| Verwarmingselement van roestvrij staal | Ja |
| Vetaftapkraan | Nee |
| Vetopvangbak | Nee |
| Voeten in hoogte verstelbaar | Nee |
| Werkingsmodus | Elektro |
| Datasheet | Download » |
|---|---|
| Gebruikshandleiding | Download » |
| Explosietekening | Download » |
| Schakelschema | Download » |
Tafelmodel Friteuses
Alternatieve Tafelmodel Friteuses
Bartscher | Bakkerij friteuse BF 21E
2.598,-
Art. nr: BS-101412
Adviesprijs
1.949,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Bakkerijfriteuse BF 16E
879,-
Art. nr: BS-101530
Adviesprijs
660,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Bakkerijfriteuse BF 30E
1.349,-
Art. nr: BS-101560
Adviesprijs
1.012,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Bakkerijfriteuse BF 35E
3.149,-
Art. nr: BS-101413
Adviesprijs
2.362,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Friteuse 600, B400, 6L
1.429,-
Art. nr: BS-131306
Adviesprijs
1.072,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Friteuse 600, B400, 8L
1.949,-
Art. nr: BS-131415
Adviesprijs
1.462,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Friteuse 600, B600, 2x6L
2.559,-
Art. nr: BS-131413
Adviesprijs
1.920,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Friteuse 600, B600, 2x8L
3.249,-
Art. nr: BS-131425
Adviesprijs
2.437,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Friteuse 650, B600, 2x10L
3.349,-
Art. nr: BS-115205
Adviesprijs
2.512,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Friteuse Gas 600, B400, 1x8L
2.498,-
Art. nr: BS-1315113
Adviesprijs
1.874,- Onze prijs
Op voorraad
Meer Tafelmodel Friteuses van Bartscher
Bartscher | Bakkerij friteuse BF 21E
2.598,-
Art. nr: BS-101412
Adviesprijs
1.949,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Bakkerijfriteuse BF 16E
879,-
Art. nr: BS-101530
Adviesprijs
660,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Bakkerijfriteuse BF 30E
1.349,-
Art. nr: BS-101560
Adviesprijs
1.012,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Bakkerijfriteuse BF 35E
3.149,-
Art. nr: BS-101413
Adviesprijs
2.362,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Friteuse 600, B400, 6L
1.429,-
Art. nr: BS-131306
Adviesprijs
1.072,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Friteuse 600, B400, 8L
1.949,-
Art. nr: BS-131415
Adviesprijs
1.462,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Friteuse 600, B600, 2x6L
2.559,-
Art. nr: BS-131413
Adviesprijs
1.920,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Friteuse 600, B600, 2x8L
3.249,-
Art. nr: BS-131425
Adviesprijs
2.437,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Friteuse 650, B600, 2x10L
3.349,-
Art. nr: BS-115205
Adviesprijs
2.512,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Friteuse Gas 600, B400, 1x8L
2.498,-
Art. nr: BS-1315113
Adviesprijs
1.874,- Onze prijs
Op voorraad

