The store will not work correctly when cookies are disabled.
- Vaste, lage verzendkosten van &euro 9,85
- Levertijd 1 tot 4 werkdagen, mits op voorraad
- Uitstekende klantenservice
- Elders goedkoper? Bel ons!
-
Vaste, lage verzendkosten van &euro 9,85
Levertijd 1 tot 4 werkdagen, mits op voorraad
-
Uitstekende klantenservice
Elders goedkoper? Bel ons!
- Vaste, lage verzendkosten van € 9,85-
- Levertijd 1 tot 4 werkdagen, mits op voorraad
- Uitstekende klantenservice
- Elders goedkoper? Bel ons!
-
Vaste, lage verzendkosten van € 9,85
Levertijd 1 tot 4 werkdagen, mits op voorraad
Uitstekende klantenservice
Elders goedkoper? Bel ons!
Bartscher | El. fornuis 700, B1200, 6-pits, OO
Artikelnummer
BS-286106
Beschikbaarheid:
Op voorraad
2.879,-
Adviesprijs
2.160,- Onze prijs
U bespaart 719,-
2
Jaar Fabrieksgarantie
Incl. BTW:
2.613,60
Meer informatie
Afmetingen
|
Breedte / lengte
|
1200 mm |
|
Diepte
|
700 mm |
|
Hoogte
|
850 mm |
|
Netto gewicht
|
75 kg |
Meer informatie
Aansluiting
|
Voltage
|
400V |
|
Energie aansluiting
|
Elektrisch |
Meer informatie
Kenmerken
|
Merk
|
Bartscher |
|
Serie
|
700 |
|
EAN
|
4015613484327 |
|
Garantie
|
2 jaar fabrieksgarantie |
|
Aantal pitten
|
6 |
| Aansluitwaarde | 15.6 kW |
|---|
| Aantal kookpitten | 6 |
|---|
| Apparaataansluiting | 3 NAC |
|---|
| Frequentie | 50 Hz |
|---|
| Grootte kookpitten | Ø 220 mm |
|---|
| In hoogte verstelbaar tot | 900 mm |
|---|
| In hoogte verstelbaar van | 850 mm |
|---|
| Materiaal | CNS 18/10 |
|---|
| Materiaal kookplaat | Gietijzer |
|---|
| Op aanvraag leverbaar | Met rechthoekige kookplaten |
|---|
| Serie | 700 |
|---|
| Soort kookpitten | Elektro |
|---|
| Soort onderbouw | Open, Ongelijkmatig verdeeld |
|---|
| Spanning | 400 V |
|---|
| Type | Standapparaat |
|---|
| Verdeling kookpitten | 6 x 2,6 kW |
|---|
| Voeten in hoogte verstelbaar | Ja |
|---|
| Werkingsmodus | Elektro |