Serie 600 - Keukenapparatuur met een groot vermogen, beperkte afmetingen en een handige samenstelling. Door de vele toepassingsmogelijkheden ideaal inpasbaar bij bijvoorbeeld bedrijfsrestaurants, sportkantines en kleinere restaurants. Opbouw en uitrusting geheel naar eigen wens in te vullen. Apparatuur uit chroomnikkelstaal 18/10 wat mede staat voor een lange levensduur.
Bartscher | El. fornuis 600, B600, 4-pits, TA
Adviesprijs
1.049,- Onze prijs
U bespaart 349,-
2
Jaar Fabrieksgarantie
Incl. BTW:
1.269,29
- Elders goedkoper? Bel ons! 020 - 240 66 20.
- Verzending: Gratis binnen Nederland vanaf €250,-
- Levertijd: 1 tot 4 werkdagen, mits op voorraad
- Bij vragen, direct contact met één van onze medewerkers
Alles over dit product:
Productomschrijving
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Serie | 600 |
| EAN | 4015613310008 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Aantal pitten | 4 |
| Aansluitwaarde | 8 kW |
| Aantal kookpitten | 4 |
| Apparaataansluiting | 3 NAC |
| Frequentie | 50 Hz |
| Grootte kookpitten | Ø 180 mm |
| Materiaal | CNS 18/10 |
| Materiaal kookplaat | Gietijzer |
| Serie | 600 |
| Soort kookpitten | Snelkookplaten |
| Spanning | 400 V |
| Type | Tafelapparaat |
| Verdeling kookpitten | 4 x 2 kW |
| Werkingsmodus | Elektro |
| Datasheet | Download » |
|---|---|
| Gebruikshandleiding | Download » |
| Explosietekening | Download » |
| Schakelschema | Download » |
Tafelmodel Fornuizen en Kookplaten
Alternatieve Tafelmodel Fornuizen en Kookplaten
Bartscher | Elektrisch fornuis 900 2 kookzones OU
3.249,-
Art. nr: BS-299411
Adviesprijs
2.437,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Elektrisch fornuis 900 4 kookzones EBO
6.998,-
Art. nr: BS-299431
Adviesprijs
5.249,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Elektrisch fornuis 900 4 kookzones OU
5.298,-
Art. nr: BS-299421
Adviesprijs
3.974,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Elektrisch fornuis 900 4 platen EBO
6.529,-
Art. nr: BS-299325
Adviesprijs
4.897,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Elektrisch fornuis 900 4 platen OU
4.398,-
Art. nr: BS-299215
Adviesprijs
3.299,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Elektrisch fornuis 900 6 platen EBO
8.598,-
Art. nr: BS-299217
Adviesprijs
6.449,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Elektrische kookplaat 2K6000 GLH
2.219,-
Art. nr: BS-104913
Adviesprijs
1.665,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Elektrische kookplaat 2K6000 GLN
2.249,-
Art. nr: BS-104907
Adviesprijs
1.687,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Gasfornuis 650, 4FL, TG
2.369,-
Art. nr: BS-1151133
Adviesprijs
1.777,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Inductie-kooktoestel ITH 35ZS-210
2.449,-
Art. nr: BS-105985
Adviesprijs
1.837,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Inductiefornuis 1 FL, 650, B400
5.998,-
Art. nr: BS-115090
Adviesprijs
4.499,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Inductiefornuis 2 FL, 650, B700
10.498,-
Art. nr: BS-115095
Adviesprijs
7.874,- Onze prijs
Op voorraad
Meer Tafelmodel Fornuizen en Kookplaten van Bartscher
Bartscher | El. fornuis 650, B400, 2-pits, TA
1.198,-
Art. nr: BS-115005
Adviesprijs
899,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | El. fornuis 650, B700, 4-pits, TA
1.798,-
Art. nr: BS-115007
Adviesprijs
1.349,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Elektrisch fornuis 900 2 kookzones OU
3.249,-
Art. nr: BS-299411
Adviesprijs
2.437,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Elektrisch fornuis 900 4 kookzones EBO
6.998,-
Art. nr: BS-299431
Adviesprijs
5.249,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Elektrisch fornuis 900 4 kookzones OU
5.298,-
Art. nr: BS-299421
Adviesprijs
3.974,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Elektrisch fornuis 900 4 platen EBO
6.529,-
Art. nr: BS-299325
Adviesprijs
4.897,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Elektrisch fornuis 900 4 platen OU
4.398,-
Art. nr: BS-299215
Adviesprijs
3.299,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Elektrisch fornuis 900 6 platen EBO
8.598,-
Art. nr: BS-299217
Adviesprijs
6.449,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Elektrische kookplaat 1K2000
998,-
Art. nr: BS-105321
Adviesprijs
749,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Elektrische kookplaat 1K2300 GL
749,-
Art. nr: BS-104904
Adviesprijs
562,- Onze prijs
Op voorraad
Bartscher | Elektrische kookplaat 1K3000 GL
989,-
Art. nr: BS-104906
Adviesprijs
742,- Onze prijs
Op voorraad
