| Energie aansluiting | Elektrisch |
|---|
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| EAN | 4015613385624 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Aanslag van de bovenste plaat regelbaar | Nee |
| Aansluitwaarde | 3.6 kW |
| Aantal grillunits | 2 |
| Apparaataansluiting | Gereed voor aansluiting |
| Besturing | Toggle, Handmatig |
| Breedte bovenste grillplaat, elk | 215 mm |
| Breedte onderste grillplaat | 470 mm |
| Controlelampje | Opwarmen, Aan/Uit |
| Diepte bovenste grillplaat, elk | 215 mm |
| Diepte onderste grillplaat | 230 mm |
| Digitaal display | Nee |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Inclusief | 1 reinigingsborstel |
| Kleur | Zilvergrijs |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Materiaal grillplaten | Gietijzer, Geëmailleerd |
| Spanning | 230 V |
| Temperatuurbereik tot | 300 °C |
| Temperatuurbereik van | 50 °C |
| Temperatuurregeling | Thermostatisch |
| Timer | Nee |
| Uitvoering grilloppervlak | Geribbeld |
| Verwarmingszones afzonderlijk regelbaar | Ja |
| Vetopvangbak | Ja |
| Datasheet | Download » |
|---|---|
| Gebruikshandleiding | Download » |
| Explosietekening | Download » |
| Schakelschema | Download » |




















